Julia Kamińska

Julia Kamińska to gwiazda, której styl ciężko określić jednoznacznie. Na początku kariery bowiem, jej stylizacje zdecydowanie dalekie były od outfitów ikon stylu. Z czasem jednak odtwórczyni głównej roli w kultowym już serialu „Brzydula” zaczęła robić modowe postępy. Jak wyszło jej to tym razem?

 d9f848fec31d52d03547c84a6d0e31fef28444bf

Asia: Stylizacja Julii nie przypadła mi do gustu. Na plus oceniłabym wyłącznie skórzaną, ołówkową spódnicę oraz kolor dodatków. Krój bluzki dobrany przez celebrytkę zupełnie nie pasuje do fasonu „dołu”. Jeśli już chcielibyśmy ubrać tego rodzaju górę, postawmy na spódnicę z wyższym stanem. Odkryty brzuch w tym przypadku wcale nie odpowiada tegorocznym trendom – choć wycięcia są bardzo in! Całość prezentuje się raczej mało modowo. I mimo, że tej stylizacji mówię zdecydowane nie, doceniam „ciuchową” inicjatywę promowania przez Julię akcji charytatywnej.

Ania: Przede wszystkim wielki plus za wsparcie akcji charytatywnej! Gwiazdy coraz częściej wykorzystują swoją popularność, aby pomagać innym, co jest niesamowicie fajne. Julię Kamińską już kilka razy mogliśmy zobaczyć w koszulkach wspierających konkretną inicjatywę.
Przypatrując się stylizacji jako całości wydaje się ona „przegadana”, a poszczególne elementy dobrane totalnie przypadkowo. Podoba mi się tylko spódnica, która jednak zestawiona w ten sposób nadaje niezwykle tandetnego charakteru.

Co sądzicie o tej stylizacji? Jak w ogóle oceniacie styl Julii Kamińskiej?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inspiracje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>